Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2021

 Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2021

Web sitesi açarak para kazanmak isteyenler tıklasın

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri Neler?

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri 2021

Anket doldurarak para kazandıran siteler, oldukça fazladır. Fakat hepsi güvenilir değildir. Bu nedenle ben yazımda güvenilir olarak görülenlerden bazılarını vereceğim. Yine de siz direk siteye üye olmak yerine öncesinde bir takım araştırmalar yapmalısınız. Özellikle daha önce siteye üye olmuş kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz.

1. Swagbucks

swagbucks

Swagbucks en büyük ve en güvenilir anket sitesidir. Şimdiye kadar dünyanın dört bir yanındaki üyelere 600.000.000$ ‘dan fazla ödül verdiler. Sitede oyun oynamak, teklif almak, web’de arama yapmak, online alışveriş yapmak ve video izlemek gibi görevler de bulunuyor ve bunları yapanlara ödüller veriliyor.

Verdikleri ödüller farklı olabiliyor. Para, kupon ya da hediye çekleri arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Peki ne kadar kazanılır? Sitede doldurulacak anket başına 30-150 SB yani Swagbucks puanı verilir. 100 SB de yaklaşık 1$’a tekabül eder. Yani 6 TL gibi düşünebilirsiniz.

Swagbucks sitesinde dolduracağınız anketler için en az 10 dakika zaman ayırmalısınız. Eğer 1 saat boyunca anket doldurursanız, 5$ kazanabilirsiniz. Bu da yaklaşık 30 TL yapar.

2. Toluna

toluna

Toluna, büyük şirketlerin belirli hizmetler ve ürünler hakkında kullanıcıların görüşlerini almak için kullandıkları sitedir. Burada çeşitli anketler ve yorum çalışmaları vardır. Bunların doldurulması karşılığında kullanıcılar para kazanırlar ya da çeşitli ödüller alırlar.

Genellikle ödemeler PayPal yoluyla yapılır. Bunun dışında Amazon hediye çekleri de kullanıcılara verilir.

Ne kadar kazanılır? Doldurulan anketlerin her biri 2000 – 50.000 puan verir. 80.000 puana ulaşıldığında ise 15$’lık bir kupon kullanıcılara verilir. Minimum para çekme miktarı ise 30.000 puandır. Eğer ödül çekilişine girmek isterseniz, 500 puan ile girebilirsiniz.

Toluna’da doldurulacak anketler en az 15 dakika sürer. Yani 15$’lık kuponu alabilmeniz için yaklaşık 4 saat boyunca anket doldurmanız gerekmekte. Bu da saatte 15 TL gibi bir para kazanmanız anlamına gelir.

3. OnePoll

onepoll

Anket doldur para kazan sitelerinden birisi de OnePoll’dur. OnePoll, yukarıda verdiğim sitelerden farklı olarak daha kısa anketlerle kullanıcılara para kazanma fırsatı sınan bir sitedir. Burada dolduracağınız anketler, genellikle büyük firmaların yapmış olduğu araştırmalarda kullanılır.

Sitede kazanılan ödüller, nakit olarak alınabilmektedir. Genellikle de PayPal yoluyla ödemeler alınır.

Ne kadar kazanılır? Yapılan anketlerden 10p yani 1 $ gibi bir para kazanılabilir. Toplamda 40 $’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Yapılan anketleri doldurmak yaklaşık 3 dakika sürer. Bu durumda minimum para çekme miktarına ulaşmak için yaklaşık 10 saat çalışmanız gerekmekte.

4. LifePoints

lifepoints

LifePoints, daha önce popüler olan MySurvey ve GlobalTestMarket adlı şirketlerinden birleşiminden oluşmuştur. Sitede anket doldurma işleri yapılmaktadır.

Anketlerden kazanılan ödüller, PayPal ödemeleri ya da Amazon kuponları olarak alınabilmektedir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 1$ civarında olmaktadır. 5$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Sitede doldurulan anketler için 15 dakika gibi bir zaman ayırmanız yeterlidir. Yani saatte 3$ kazanabilirsiniz.

5. i-Say (IPSOS)

Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir markalar ve araştırma şirketleriyle birlikte çalışan en büyük (ve en iyi ücretli) anket tabanlı pazar araştırma şirketlerinden biridir.

High-street ve Amazon Kuponları, ayrıca tüm üyeler için ödül çekilişleri ile kazandıkları ödüller verilir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 1$ civarında olmaktadır. 10$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Anket doldurarak para kazanmak için bu siteyi tercih edebilirsiniz. Fakat İngilizcenizin olması gerekmekte.

6. InboxPounds

ınboxponds

ABD’de InboxDollars olarak da bilinen bu para kazanma sitesi, ücretli anketlerin dışındaki etkinlikler için de ödüller verir.

Kazanılan ödüller, para ya da kupon olarak alınabilmektedir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 1$ civarında olmaktadır. 20$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Sitede dediğim gibi sadece anket doldurma görevleri yok. Bunun yanında oyun oynama, e-posta okuma ve webde arama yapma gibi görevler de var. İstediğiniz görevleri seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

7. Opinion Outpost

opinion outpost

Anket doldur para kazanma siteleri arasında Opinion Outpost adlı site de yer alır. Site, hızlı ödemeler ve eğlenceli anketler nedeniyle popülerlik kazanmıştır.

Siteden kazanılan ödüller, nakit ya da kupon olarak alınabilmektedir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 0,50$ civarında olmaktadır. 2,5$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Ödeme alabilmek için yalnızca 5 ankete ihtiyacınız var ve her biri yaklaşık 10-15 dakika sürüyor. Yani 1 saatte ödeme alabilirsiniz. Yaklaşık olarak da 1 saatte 20 TL kazanabilirsiniz.

8. Panel Opinion

panel opinion

Panel Opinion, en popüler anket sitelerinden biridir. Sitede bulunan anketlerin doldurulması karşılığında para kazanabilirsiniz.

Siteden kazanılan ödüller şuanlık sadece nakit olarak alınabilmektedir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 1$ civarında olmaktadır. 10$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Anketlerin tamamlanması genellikle 10-15 dakika sürer ve hatta bazen tek bir anket için 4 dolara kadar ödeme alabilirsiniz.

9. Pinecone Research

Pinecone Research, anket doldurarak ve ürün test edilerek para kazanılabilen bir sitedir.

Siteden kazanılan ödüller, para ve test edilen ürünlerdir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 1$ civarında olmaktadır. 3$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Siteden oldukça güzel para kazanılabilmekte. Anket doldurma işlemi de uzun sürmemekte. Fakat siteye üye olmak için oraya üye olan birinin sizi daver etmesi gerekmekte. Yani üye alımları her zaman açık değil. Bunu göz önünde bulundurmalısınız.

10. YouGov

YouGov, sosyal konular ve genel ilgi alanlarına daha fazla odaklanarak diğerlerinden biraz farklı bir sistem yürütmektedir. YouGov anketleri politika, kamu işleri ve ticari ürünler gibi konuları içermektedir.

Siteye üye olan ve anketleri dolduran kullanıcılar, para ve diğer ödülleri kazanabilir.

Ne kadar kazanılır? Anketlerin ücreti genellikle 3$ civarında olmaktadır. 50$’a ulaşıldığında para çekilebilmektedir.

Sitede yayınlanan anketler biraz ilginçtir. Genellikle gündemde olan konularla ilgili anketler yayınlanır.

Doldurulacak anketler için yaklaşık 30 dakikalık bir zaman ayırmanız gerekmekte. Ancak bilmelisiniz ki site kullanıcılara çok sık olarak anket yollamaz. Haftada 1 ya da 2 haftada 1 kere anket doldurabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın