Android Tabanlı Yeni Bir BlackBerry 5G Telefon Geliyor!

 Android Tabanlı Yeni Bir BlackBerry 5G Telefon Geliyor!

Android Tabanlı Yeni Bir BlackBerry 5G Telefon Geliyor!

Bir dönemin en popüler telefon şirketlerinden olan olan BlackBerry, çalkantılı zamanlardan geçmiş ancak sonrasında ise şirket için işler biraz yoluna girmişti. Şimdi ise şirket yeni bir model çıkarmaya hazırlanıyor.

BlackBerry akıllı telefonlarının haklarını satın alan Onward Mobility, yeni bir Android tabanlı bir model üzerinde çalıştığını bildirdi. Yeni BlackBerry telefonun Android işletim sistemi tabanlı olacağı, fiziksel klavyesini koruyacağı ve 5G desteği içereceği bilinirken, geri kalan özellikleri hakkında şu an bir bilgi yok. Ancak şirketin düzenlediği yeni program, telefon hakkında ipuçlarını verecek cinsten.

BlackBerry akıllı telefonlarının haklarına sahip Onward Mobility, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmayı amaçlayan “Ön Taahhüt Programı” isminde operasyon başlattı. Bu programa kaydolanların, anket sorularına verdikleri cevaplarla ürünün özelliklerini ve fonksiyonelliğini etkileme şansına sahip olacaklarını söyleyen Onward Mobility’e göre, bir sonraki BlackBerry cep telefonu Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kapsama alanını da genişletecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın