Amazon Prime Day bu yıl 21 Haziran’da başlıyor

 Amazon Prime Day bu yıl 21 Haziran’da başlıyor

Amazon Prime Day bu yıl 21 Haziran’da başlıyor

Amazon, Prime Day 2021’in tarihlerini resmen açıkladı : Etkinlik 21 Haziran Pazartesi günü 12: 00’de başlayacak ve 22 Haziran Salı günü 23:59 ‘de sona erecek. Geçen yıl olduğu gibi, Prime Day 48 saatlik bir etkinlik olacak, ancak 2020’den farklı olarak, bu yılki Başbakan Günü tatil alışveriş sezonunun başlangıcını göstermeyecek.

Bu yıl Amazon için biraz biçime dönüş. Şirket, geçen yıl Ekim ayında Prime Day düzenledi ve sezonluk alışveriş çılgınlığını yaklaşık bir ay ileriye taşıdı. Ancak asıl plan bu değildi – Prime Day genellikle yaz aylarında yapıldı, ancak pandeminin getirdiği zorluklar Amazon’u iki günlük etkinliği tekrar düşüşe itmeye zorladı. Ancak Prime Day, bu yıl tipik yaz saati aralığına geri dönerek Amazon’a alışveriş odaklı tatillerin olmadığı bir dönemde satışları artırmanın bir yolunu sunuyor.

Prime Day satışları yalnızca Prime abonelerine açıktır, bu nedenle Amazon, etkinlikten önce daha fazla insanın hizmetine kaydolacağını umuyor. Ücretsiz deneme abonelerinin Prime Day indirimleri için uygun olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle hizmet için ödeme yapmadan önce kaydolabilir ve Prime Day indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Prime Day, her yıl biraz karışıktır, ancak genellikle bir avuç göze çarpan teknoloji anlaşması ve bir dizi daha küçük (ancak daha az değerli olmayan) satışlar göreceğiz. Ayrıca, benzer fırsatlar arayan Prime üyesi olmayan üyelerden ve Amazon’un alışverişine katılmak istemeyen üyelerden yararlanmayı umdukları için Walmart ve Best Buy ve diğer perakendecilere sunulan daha fazla karşı ve eşleşen indirimler gördük. Etkinlik.

Engadget, Amazon Prime Day 2021’i kapsayacak, bu nedenle hem Amazon’dan hem de diğer perakendecilerden verdiğiniz paraya değecek en iyi teknoloji fırsatlarını bulmak için etkinlik sırasında siteyi kontrol edin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın